דף הבית » מערכות חימום לבריכות » חימום בריכה ביתית פרטית

מערכת חימום לבריכה ביתית פרטית

אופטימל אי מזמינה אותך להכפיל את עונת הרחצה בבריכה הביתית שלך עם מגוון מערכות חימום לבריכות פרטיות. החברה הנה המשווקת הראשית של קולטי מגן אקו אנרג'י, היצרן המוביל בעולם לקולטים המיועדים לחימום בריכות שחייה כבר 40 שנה!

מהיום חוויית השימוש שלך בבריכה הפרטית הולכת להשתנות מן הקצה אל הקצה. בעזרת מערכות חימום סולאריות איכותיות יתאפשר לך להעצים את חווית השימוש וליהנות מטמפרטורת מים נעימה ומפתרון התפור למידותיה של הבריכה הביתית שלך בדיוק.

  • הכפלת עונת הרחצה
  • חימום ללא עלות אנרגיה
  • 10 שנות אחריות
  • פתרון ירוק ואקולוגי

החימום עלינו, הבחירה עליכם

OPTIMAL-E הנה החברה המובילה בישראל בתחום שיווק והתקנת מערכות סולאריות לחימום בריכות ביתיות פרטיות, לחברה ניסיון עשיר של התקנת מאות מערכות בבריכות פרטיות וציבוריות כל מערכות החימום מבית אופטימל אי מבוססות על מערכת סולארית כמקור אנרגיה עיקרי ומעוצבות בהתאמה לצרכים ומאפייני השימוש האישיים שלך. בין המערכות שלנו ניתן למצוא:

מאפשרת שימוש בבריכה בכל ימות השנה עם עלויות אנרגיה מינימאליות.

  • מערכת חימום סולארית עוצמתית במיוחד לבריכות שחייה ביתיות – multi power מערכת חימום המבוססת על קולטי שמש מתקדמים מסוג SPARK בעלת יעילות אנרגטית גבוהה במיוחד ומשאבת חום לגיבוי. המערכת מאפשרת שימוש בבריכה לאורך כל השנה בטמפ' גבוהות כמו בבריכות טיפוליות וג'קוזי.
  • מערכת חימום לבריכה פרטית עילית אינטקס – Heat Kit מערכת חימום לבריכות פרטיות ביתיות פשוטה להתקנה עצמית ומעולה לבריכות עיליות.

אנו מזמינים אותך לחמם את האווירה בבריכה עם מגוון מערכות החימום שלנו. צוות המומחים מבית אופטימל אי ישמח לעמוד לשירותך ולספק את פתרון החימום האולטימטיבי!

10 שנות אחריות יצרן!

מוצרים נוספים

צור קשר עם מומחה - אייקון

צור קשר עם מומחה

אנו מזמינים אתכם למלא את הטופס וליצור קשר ומומחה יחזור אליכם לשיחת יעוץ או פגישה