לקוחות ממליצים

שאני אשחה בבריכה בדימונה בלילה?בקור המדברי?.. אז כן! תודה רבה רבה לאופטימל אי חימום בריכות שחייה, תודה על התקנת מערכת סולארית במקצועיות,באדיבות,עמידה במילה,מחירים סבירים והוגנים והכי חשוב מערכת שעושה לגמרי את העבודה. אין ספק שאתם החברה המובילה בארץ בתחום חימום בריכות. העונה אני הולך לנצל את הבריכה עד תום בעזרת השמש הדימונאית ומערכת קולטים הטובה בעולם. גלעד בעל הבית אתה איש מדהים ביותר,חביב..נכנסת לי ללב...תודה רבה ליפתח המתקין שלא חסך בכלום והתקין מערכת חכמה ובמקצועיות ראויה לשבח.. תודה רבה רבה..❤
שמעון זגורי
"היתה במשך מספר שנים משאבת חום שלא הצליחה לחמם את הבריכה. לאחר שפניתי לאופטימל אי הותקנה לי מערכת סולארית שמחממת את הבריכה לטמפ' של כ30 מעלות כבר בחודש אפריל, פשוט נפלא. על אופטימל אי יש רק לי דברים טובים להגיד, מקצוענים והגונים, ממליץ בחום."
חימום בריכת שחיה לבית משפחת רז - כפר שמריהו
מתי רז
כפר שמריהו
"התלבטתי בין סולרי למשאבת חום ,לאחר בדיקה יסודית החלטתי להתקין מערכת סולרית ובחרתי באופטימל אי. המערכת הותקן תוך זמן קצר,אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה והמערכת עובדת ללא דופי"
אלימלך יצחק
אלימלך יצחק
ראשון לציון
"תודה גלעד, לידיעתך אני מרוצה מהמערכת שחינו עד אמצע נובמבר וחזרנו לשחות בתחילת מרץ. בשרב אני מקרר את המים בלילות... אשמח שתפנה אלי כל לקוח פוטנציאלי שאתה רוצה כממליץ נלהב"
עמי
עמי זילברמן
יובלים
"התקנתי מערכת היברידית המשלבת בין קולטי ספארק ומשאבת חום עם מערכת בקרה חכמה המערכת מאפשרת שימוש נרחב בבריכה חמה ונעימה עם עלויות חשמל מזעריות."
דקל חן
דקל גולן
תל אביב
"עם המערכת הסולארית הבריכה ממש מושלמת. כיף בלתי רגיל לילדים שלא רוצים לצאת מהמים. תענוג אמיתי ובחינם."
מיכל
מיכל
קיסריה
"היתה לי משאבת חום במשך זמן רב ועלות החשמל לצורך החימום היתה לא מבוטלת עד שגליתי את נפלאות המערכת הסולרית .הבריכה חמה וחסכתי אלפי שקלים בשנה.פשוט המצאה גאונית"
צביקה
ספסופה
"חיממנו בעבר את הבריכה עם תנור סולר מאז שהתקנו את המערכת הסולארית עונת הרחצה גדלה ב4 חודשים לפחות העלות של המערכת הסולארית הייתה מאוד ברורה: מערכת סולארית נקודה!"
אבינועם אביטן
אבינועם אביטן
ניר עקיבא
"גלעד היקר, עידן וכל הצוות המדהים ... תודה שהגשמתם חלום לילדים , חימום בריכה סולארי פשוט הדבר החכם ביותר שיש! הבריכה נעימה , תענוג לילדים! שווה כל שקל!!! מומלץ בחום"
קרין פלטניק
"התלבטנו בין משאבת חום למערכת סולארית ובחרנו ולבסוף בחרנו באופטימל אי ובמערכת הסולארית. הבחירה הוכיחה את עצמה מעל ומעבר, כל ההבטחות התממשו, הבריכה חמה וכייפית תודות לעידן, גלעד והצוות."
אבי שפירא
רמות השבים
"המערכת הסולארית תוכננה עוד בשלב בניית הבית והבריכה תוך הכנת תשתיות מתאימות מראש הבריכה חמה ואנחנו נהנים מאוד"
יורם הלל
סביון
"המערכת הסולארית פועלת מצויין על שתי הבריכות שלנו, ללא עלות חשמל, הילדים נהנים, פשוט כיף."
אלון שטרן
זכרון יעקב
"המערכת הסולארית פועלת נהדר, ממליצה מאוד גם על אופטימל אי והשירות המהיר והמקצועי"
אורנה
אורנה המר
רמת חן
"מי הבריכה החמים הפכו את השימוש בבריכה לכיף אמיתי לי ולכל המשפחה, תודות לגלעד והצוות"
עפרה אפרים
יקנעם המושבה
"זה פשוט נהדר, המים כבר ב30 מעלות בתחילת אפריל"
דני נייגר
דני נייגר
עין איילה
"המערכת הסולארית מאפשרת לנו רחצה כמעט כל השנה ובחינם"
איזיק
רעננה
"המערכת הסולארית עושה את העבודה, מחממת את הבריכה ל35 מעלות וחוסכת חשמל"
עופר גפני
כנרת
"מי הבריכה הגיעו ל32 מעלות עשיתם עבודה נהדרת הרבה תודות לעידן והצוות."
נוח שקד
נח שקד
רשל"צ

המערכת הסולארית מאפשרת הארכת עונת הרחצה עד ל8 חודשים בטמפ' נעימה של  של 27° – 30° מעלות ומעלה

חברת OPTIMAL-E הינה החברה הגדולה בישראל לשיווק והתקנת מערכות סולאריות לחימום בריכות והמשווקת הראשית לקולטי מגן אקו אנרג'י בישראל. מגן אקו-אנרג'י [קיבוץ מגן] הינה היצרן הגדול והטוב בעולם לקולטים לחימום בריכות שחיה כבר 40 שנה!

להשארת פרטים

מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר לשיחת יעוץ או פגישה​